Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО: "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

16 січня 2024 року в Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулося урочисте відкриття І етапу проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", створеного за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

Із вітальним словом до присутніх звернулася директор ліцею Ірина Ілляшенко. Побажали здобувачам освіти спортивної наснаги, згуртованості та успіхів почесні гості заходу: заступник Кролевецького міського голови В'ячеслав Жовтя, начальник відділу освіти Кролевецької міської ради Станіслав Масалига, головний спеціаліст відділу освіти Кролевецької міської ради Наталія Балашова.

Це спортивні змагання нового формату, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду. Головна мета проєкту - створити атмосферу спортивного свята серед здобувачів освіти ліцею та громади, збільшити кількість дітей, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Всеукраїнські змагання будуть проведені з 5 видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідінг.

У день урочистого відкриття І етапу проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулося змагання з баскетболу серед хлопців 9, 8 та збірної команди 7-А та 7-Б класів.

Цей проєкт дозволить показати, що зі звичайної ліцейної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п'єдестали.

Дякуємо Збройним Силам України за надану можливість долучитися до Всеукраїнських спортивних змагань.

ЩОДЕННИК ШКІЛЬНОЇ ЛІГИ. І ТУР - БАСКЕТБОЛ (ХЛОПЦІ)
   16 січня в рамках проєкту І етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулися змагання з баскетболу серед хлопців 9, 8 та збірної команди 7-А, 7-Б та 6 класів (учитель фізичної культури Задорожний Є.).
   Командний дух, згуртованість та жага до перемоги серед учасників змагань панували в ході проведення спортивного заходу та не залишили байдужими присутніх уболівальників та наставників.
І місце - здобувачі освіти 9 класу;
ІІ місце - здобувачі освіти 8 класу;
ІІІ місце - збірна команда 7-А, 7-Б та 6 класів.
   Вітаємо наших спортсменів із вдалим стартом і бажаємо подальших успіхів!

ЩОДЕННИК ШКІЛЬНОЇ ЛІГИ. ІІ ТУР - ФУТЗАЛ (ХЛОПЦІ)

19 січня в рамках проєкту І етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулися змагання з футзалу серед юнаків 6 та збірної команди 5-А, 5-Б класів (учитель фізичної культури Задорожний Є.).

І місце - здобувачі освіти 6 класу;

ІІ місце - збірна команда 5-А, 5-Б класів.

ЩОДЕННИК ШКІЛЬНОЇ ЛІГИ. ІІІ ТУР - СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ
   24 січня в рамках проєкту І етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед юнаків та дівчат 5-А, 5-Б, 6, 7-А, 7-Б класів (учитель фізичної культури Калишенко Г.).
   У підсумку маємо такі результати серед дівчат:
І місце - Василенко Анастасія (7-Б клас);
ІІ місце - Глушко Дар'я (7-Б клас);
ІІІ місце - Ковдя-Оникієнко Віталіна (7-Б клас).
   Результати змагання зі спортивного орієнтування серед хлопців:
І місце - Левітін Богдан (7-Б клас);
ІІ місце - Касюк Максим (7-Б клас);
ІІІ місце - Дерискиба Даніл (6 клас).
   Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо подальших спортивних успіхів!

ЩОДЕННИК ШКІЛЬНОЇ ЛІГИ. ІV ТУР - ВОЛЕЙБОЛ (ХЛОПЦІ)

25 січня в рамках проєкту І етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулися змагання з волейболу серед юнаків 8 та 9 класів (учитель фізичної культури Задорожний Є.).

І місце - здобувачі освіти 9 класу;

ІІ місце - здобувачі освіти 8 класу.

Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо подальших спортивних успіхів!

ЩОДЕННИК ШКІЛЬНОЇ ЛІГИ. V ТУР - БАСКЕТБОЛ (ДІВЧАТА)

26 січня в рамках проєкту І етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулися змагання з баскетболу серед дівчат 8 та збірної команди 6-7 класів (учитель фізичної культури Задорожний Є.).

І місце - здобувачі освіти 8 класу;

ІІ місце - збірна команда 6-7 класів.

ЩОДЕННИК ШКІЛЬНОЇ ЛІГИ. VІ ТУР - ЧЕРЛІДИНГ

29 січня в рамках проєкту І етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулися змагання з черлідингу серед дівчат 5-х класів (учитель фізичної культури Калишенко Г.).

Перемогу здобули дічата 5-А класу.

Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо подальших спортивних успіхів!

ЩОДЕННИК ШКІЛЬНОЇ ЛІГИ. ПІДБИТО ПІДСУМКИ І ЕТАПУ.
Завершилися спортивні змагання у рамках проєкту "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ" з 5 видів спорту: волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування, футзал та черлідінг. Азартні спортивні змагання згуртували дітей, створили атмосферу свята серед учнів.
Директор ліцею Ірина Ілляшенко вручила грамоти переможцям змагань.
Спортивний проєкт показав, що наші діти - цілеспрямовані, активні, уміють змагатися та перемагати. Позитив та дружба, спортивна енергія та щирі емоції - запорука успіху.