Працівники психологічної служби

практичний психолог

Кваліфікаційна категорія: вища. Стаж роботи понад 12 років.

Освіта - вища, спеціальність "Практичний психолог. Соціальний педагог". Магістратура "Управління навчальним закладом".

Тренер за програмою "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".

Пройшла навчання (тренер Рєпнова Т.П.) та здійснюю консультування за напрямками: "Теорія і практика ігрової терапії. Корекція емоційних і поведінкових розладів у дітей", "Страхи, тривожні розлади, фобії та психологічна допомога дітям і підліткам". «Порушення поведінки у дітей»,  «Психосоматика шкірних хвороб у дітей» (тренер Наталія Львова).

Учні ЗОШ №2 неодноразово приймали участь та перемагали в обласних конкурсах і проектах: обласний конкурс соціальних макетів "Відповідальність починається з мене" - ІІІ місце. Обласний конкурс "Мій світ психології" (учениця Масякіна Лідія), обласний соціальний проект "Творимо культуру миру разом" (назва соціального ролика "Жага до життя", учениці: Ситник Ліза, Кандиба Аліна).

У 2019 році приймала участь в обласному конкурсі на кращий психологічний кабінет ЗНЗ, де зайняла ІІ місце в області.

Постійно підвищую свій професійний рівень, беру участь в онлайн-навчанні проекту «Психологи онлайн» та «Психологічна скарбничка…» (тренер Наталія Львова).

Професійне кредо

Знання набувається за допомогою навчання, довіра – долаючи сумніви, майстерність – практикою, а любов – любов'ю.

(Томас Зас)

соціальний педагог

Освіта – вища, спеціальність «Вчитель біології, практичний психолог у закладах освіти». Стаж роботи  6 років.

Пройшла онлайн навчання та отримала сертифікати з насупних тем «Вчимося жити  разом», «Недискримінаційний підхід у навчанні», «Профілактика емоційного та професійного вигорання педагогів», «Запобігання торгівлі людьми», «Протидія та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти», «Європейський механізм захисту прав людини», «З учнями про освіту та кар’єру», «Засоби профілактики агресивної поведінки у дітей», «Профілактика агресивної поведінки дітей», «Антистресові технології в педагогічній діяльності», « Взаємодія вчителя з батьками», «Від конфлікту до діалогу: «мова Жирафу» у спілкуванні», « Психологічна профілактика девіантної поведінки підлітків», « Профілактика насильства в освітніх закладах», «Навички медіації та діалогу для потреб публічної служби». Учні ЗОШ №2 приймали участь та перемагали в обласному конкурсі «Мій світ психології» (учениця Кандиба Аліна)

Постійно продовжую підвищувати свій професійний рівень

Життєве кредо – « З любов’ю до дітей, з добротою до людей, з повагою до суспільства».