Просвітницькі заходи

Заняття для учнів 5-6 класів "Протидія булінгу в дитячому середовищі"( практичний психолог Федоренко І.Л.).

Акція "Дерево психічного здоров'я. Поради, як подбати про своє психічне здоров'я для учнів, педагогів, батьків".

Поради для учнів: "Правила дружби", "Як вирішувати конфлікти", "Як діяти коли почуваєшся шалено стурбованим?"

Під час тижня протидії булінгу була проведена акція «Будь другом, а не буллером», в ході якої учні мали змогу ознайомитися з інформаційними плакатами «Булінг», «Учасники булінгу», «Національна дитяча «гаряча» лінія», «Наслідки булінгу», «Протидія булінгу», «Вирішуємо конфлікти».

Заняття з соціальним педагогом  у 10 класі «Кібербулінг, як проблема порушення прав людини», метою якого є розкриття  проблеми «розважального медіанасильства», його зв'язок з порушенням прав людини; показали негативний  вплив інформаційно-комунікативних технологій на моделювання поведінки молоді.

Заняття з соціальним педагогом у 7 класі «Вчимося запобігати конфліктам та розв’язувати їх», метою якого було ознайомлення з оптимальними шляхами виходу з конфліктних ситуацій та недопущення ситуації булінгу.