Відкриття класу безпеки

ВІДКРИТТЯ КЛАСУ БЕЗПЕКИ

16 травня в Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулося урочисте відкриття Класу безпеки, під час якого були присутні: начальник відділу освіти Кролевецької міської ради Станіслав МАСАЛИГА, Почесний випускник Кролевецького ліцею N2 імені М.О.Лукаша, депутат Кролевецької міської ради Олександр ДЯЧОК, провідні фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі Олексій ГРУША та Геннадій ЗИМА, головна медична сестра КП "Кролевецька лікарня" Алла ЧЕРВОНА, інспектор сектору реагування патрульної поліції Наталія ТОМОРКА, поліцейський сектору реагування патрульної поліції Олег СЕРГІЄНКО.

Почесні гості стали свідками того, як працівники закладу презентували здобувачам освіти 8 класу та усім присутнім результат своєї невтомної роботи та плідної співпраці. Це не просто навчальний кабінет! Це сучасний клас, оснащений новітніми меблями, інформаційними стендами, різноманітністю демонстраційних та ілюстративних матеріалів. Усе це гармонійно та логічно скомпоновано та облаштовано за зональним принципом організації освітнього простору, що у свою чергу сприятиме оптимізації освітнього процесу та систематизації сприйняття інформації.

Зокрема здійснено поділ кімнати на такі зони:

зона перегляду відеоуроків та презентацій;

зона пожежної безпеки;

зона мінної безпеки;

зона безпеки життєдіяльності;

зона домедичної допомоги;

зона психологічного розвантаження;

ігрова зона з м'яким покриттям підлоги.

Особлива увага приділена тому, щоб у Класі безпеки змогли навчатися діти різного віку, а також врахована можливість залучення до занять осіб з особливими освітніми потребами.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи висловлюють найщиріші слова вдячності усім, хто долучився до створення необхідного в умовах сьогодення Класу безпеки: Почесному випускнику нашого закладу за постійну підтримку та розуміння Олександру ДЯЧКУ, начальнику відділу освіти Кролевецької міської ради Станіславу МАСАЛИЗІ, депутатам Кролевецької міської ради, педагогічному колективу ліцею, здобувачам освіти 10 класу.

Особливої подяки заслуговує робоча група у складі Олени ШКОЛИ, Людмили РУДЕНКО, Юлії БРУЯКИ, Людмили СНІЖНОЇ, Євгена ЗАДОРОЖНОГО, Людмили ЧЕЧЕЛЬ, Анжеліки СЛУХАЙ.

Ми - сильні, адже разом об'єднані спільною метою!

Більше фото можна переглянути за посиланням