ПАМЯТАЄМО МИНУЛЕ
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. У закладі
пройшли жалобні заходи, присвячені 88-й річниці пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років.
Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу». У шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й»
Для учнів 2 класу була проведена година спілкування «Засвіти свічку пам'яті». Діти переглянули казку «Голодний дух», створили плакат «Незабудки пам'яті» та виготовили ангелочків.
Здобувачі освіти 3-А класу () були присутні на інформаційній хвилинці «Україна пам’ятає, світ визнає!» Для учнів 3-Б класу ) пройшла інформаційна хвилинка «День пам’яті жертв Голодоморів». Для здобувачів освіти 4 класу був проведений виховний захід «Голодомор - біль серця всієї України».
Школярі 5-А класу були присутні на виховній годині «Україна пам’ятає». Для учнів 5-Б класу проведена виховна година «Нехай свічка пам'яті не згасне!», під час якої діти переглянули відеоролик Міністерства культури та мистецтва до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 «Голодний дух». Учні зобразили достиглі колоски, як символ життя та перемоги над голодом.
У 6 класі проведена година-реквіє пам’яті жертв Голодомору «Замордовані голодом». Діти переглянули презентацію «Голодомор в Україні», засвітили та передали свічку пам’яті та
потримали колоски, за які у 1932-1933 р.р. розстріляли велику кількість людей. Здобувачі освіти 7 класу взяли участь в акції «Запали свічку пам'яті жертвам Голодомору».
З метою ознайомлення здобувачів освіти з трагічним минулим нашого народу у 8-А класі проведено виховну годину «Голодомор в Україні 1932-1933 рр.». Учні 8-Б класу взяли участь у виховній годині «Свічка пам'яті».
Десятикласники були присутні на виховній годині «Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу».
Класні керівники нагадали історичні дані про ті страшні події в історії України. Учні переглянули документальні відео - та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933
роках.
Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів та учителів на очах з’являлися сльози. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку. Педагоги закликали усіх приєднатися 27 листопада до акції «Запали свічку».